Наші олімпійські лелеченята

30 лист. 2019
Збірна команда школи взяла участь у Всеукраїнському спортивно-масовому заході серед дітей «Олімпійське лелеченя», щр пройшов на базі ЗОШ №4. Захід спрямований на реалізацію одного із важливих напрямів діяльності Міжнародного олімпійського комітету – заохотити дітей та молодь всього світу долучитись до спорту й жити за олімпійськими цінностями – дружби, досконалості та взаємоповаги, а також залучити їх до активних занять фізичною культурою та спортом і адаптувати до здорового способу життя. Шкільна команда достойно виступила на змаганнях, хоча й не посіла призового місця. Однак школярі демонстрували спритність, кмітливість, вправність. А ще - мали велике задоволення від участі в заході, який так вміло вчить дітей толерантного ставлення один до одного.