"Ми - є, ми - рівні!". Із нагоди Міжнародного дня людей з особливими потребами

3 груд. 2019
Вихованці школи стали гостями заходу "Ми -є, ми -рівні!" з нагоди Міжнародного дня людей з особливими потребами, що пройшов на базі Берегівської ЗОШ І-ІІ ступенів № 6 ім.Г.Горват. Це було чудове свято для дітей, які потребують і уваги суспільства, і нашої безкрайньої любові, і особливого ставлення. Всього організаторами було створено 6 локацій – творчих центрів для учасників. Діти з задоволенням малювали й створювали поробки з паперу, робили аплікації й декорували шишки, прикрашали й коштували мафини! А ще на святі були справжні герої мультфільмів, які розважали дітей, створювали неповторний святковий настрій. Учасники отримали не лише задоволення, а й подарунки та творчі вироби, які власноруч створили. У кінці заходу для дітей було накрито солодкий стіл з фруктами та тістечками. Дякуємо всім, хто віддав частинку душевної теплоти та сердечної участі нашим діткам, які так цього потребують.