Сьогодні 35-ті роковини Чорнобильської катастрофи

26 квіт. 2021
У школі відбулися заходи зі вшанування пам’яті загиблих. Педагог-організатор Ержебет Балог провела інформаційно-просвітницьку бесіду, у якій повідомила школярам, що вночі 26 квітня 1986 року серія вибухів зруйнувала четвертий енергоблок Чорнобильської атомної електростанції. Повністю ліквідувати пожежу вдалося лише 10 травня. Протягом п'ятнадцяти днів в атмосферу було викинуто багато ядерного палива. Радіоактивна хмара накрила три країни: Україну, Білорусь та Росію.Ця подія, яку згодом назвали трагедією ХХ століття, стала найбільшою техногенною катастрофою світу. День 26 квітня 1986 року назавжди змінив хід української історії. Два вибухи на четвертому енергоблоці Чорнобильської АЕС з різницею у кілька секунд стали трагічними для життя цілих поколінь та завдали нещадних наслідків довкіллю. Присутні вшанували загиблих хвилиною мовчання. Учні переглянули документальний фільм про аварію на АЕС. Школярі разом із практикантами-студентами коледжу при ЗУІ ім.Ф.Ракоці ІІ поклали квіти до пам’ятного знаку загиблим під час Чорнобильської катастрофи.