День знань

1 вер. 2021
Цьогоріч Свято першого дзвоника пройшло в піднесеному настрої - уся гімназія змогла зібратися разом. Радісно було й першачкам - вони мали підтримку батьків, адже переступати поріг школи якось боязно самому. Гарно вбрані, із квітами й легкою тривогою малюки розповідали вірші, співали пісень, знайомилися із великою гімназійною сім'єю. Директор Агнеса Кудрон висловила сподівання, що цей рік буде безкарантинним і навчання проходитиме у звичному режимі. Побажала учням успіхів у здобутті знань, креативності вчителям у методах навчання, терпіння батькам і всім міцного здоров'я! Перший урок був присвячений 30-річчю Незалежності України. На уроці класні керівники і класоводи розповіли дітям про наше минуле і сьогодення.