Превентивна робота з підлітками

4 жовт. 2021
Однією з найактуальніших проблем сьогодення є зростання правопорушень, учинених дітьми, підлітками, молоддю. Це пов’язано передусім із загальним соціальним напруженням, психологічною неврівноваженістю всього суспільства, яке важко переживає перехід до ринкових відносин і кризу соціальної системи.

Чи не найскладніше становище сьогодні в дітей, оскільки в них не сформована власна система стійких моральних переконань, ціннісних орієнтацій, що не дає їм змоги адекватно реагувати на події, факти навколишнього життя. Через це і збільшується кількість підлітків, які входять до «групи ризику».
«Група ризику» - це діти з асоціальними проявами в поведінці, починаючи з грубості стосовно дорослих та недисциплінованості на уроках і закінчуючи крадіжками, пропусками уроків, уживанням спиртного або наркотиків.
Причиною збільшення кількості дітей «групи ризику» є не лише  ситуація у країні, але й ситуація в сім’ї, а як наслідок — порушення стосунків із дорослими.
Зважаючи на вище викладене, у закладі проходить системна превентивна роз’яснювальна робота щодо запобігання правопорушень у дитячому середовищі.
Сьогодні в гімназії побував представник Берегівського районного відділу національної поліції України в Закарпатській області, майор Володимир Якимчук , який у супроводі директора Аґнеси Кудрон провів інформаційно-просвітницькі бесіди зі старшокласниками.

Немає опису.