День пам’яті мучеників Арада

6 жовт. 2021
6 жовтня 1849 року було страчено 13 героїв угорської революції 1848-1849 років, військових генералів, які боролися проти гніту династії Габсбургів за право на краще життя для свого народу.

Цього скорботного дня згадують військових генералів, які пожертвували собою задля незалежності рідної країни. У ті часи добровольці із кожного регіону країни долучалися до війська та боролися за свободу: ремісники, землероби – всі намагалися долучитися до такої нелегкої боротьби. Сторінки історії наповнені сумними моментами, злетами та падіннями, перемогами та поразками, якими усіяний шлях до свободи та майбутнього. Присуджені до смерті військові генерали не тікали, а обрали відстояти свою честь, навіть будучи на ешафоті. Навіть попри поразку, приклад героїв угорської революції дав надію на краще і розпалив жагу до незалежності та справедливості. Ці слова звучали на заході з нагоди вшанування пам’яті мучеників Арада. Гімназисти переглянули документальний фільм про трагічні події тих часів, запалили свічки пам’яті.

Немає опису.Немає опису.

Немає опису.