Загальногімназійні батьківські збори

22 жовт. 2021
Важливою подією в житті колективу є загальні батьківські збори - до них ретельно готуються і педагоги, і школярі. 22 жовтня відбулися загальногімназійні батьківські збори. Оскільки нинішня епідеміологічна ситуація вимагає дотримання певних умов, захід пройшов на шкільному подвір’ї.

На збори було запрошено районного педіатра Магдалину Візауер, депутата міської ради Рудольфа Паппа, дільничного офіцера поліції. Першими невеличким вітальним концертом привітали всіх молодші школярі. Зі вступним словом звернулася до присутніх директор Аґнеса Кудрон. Потім із актуальних питань виступили запрошені. Головні меседжі - відповідальне ставлення до здоров’я дітей в умовах пандемії, систематичне відвідування навчальних занять, належна поведінка дітей у стінах освітнього закладу і за його межами. Від імені вчителів гімназії учитель історії Олександр Ковач звернувся до батьків із проханням надавати всебічну допомогу педагогічному колективу в процесі навчання та виховання школярів.

На зображенні може бути: 1 особа, стоїть та на відкритому повітрі

На зображенні може бути: 4 людини, люди стоять та на відкритому повітрі

На зображенні може бути: 6 людей, дитина та люди стоять

На зображенні може бути: 9 людей, дитина, люди сидять, люди стоять та на відкритому повітрі