Просвітницька акція "Важливість сортування сміття – запорука екологічної" безпеки

5 лист. 2021
Важливість сортування сміття – запорука екологічної безпеки.Зважаючи на те, що за останні десятиліття суттєво змінився склад побутового сміття та зросла його кількість, – уже не трендом, а життєвою необхідністю став роздільний збір сміття. Важливість роздільного збору сміття полягає у зменшенні обсягів утворення відходів, і, як наслідок, зменшення негативного впливу на довкілля й здоров’я людей.

Оскільки формувати екологічну культура треба змалку, саме в освітні заклади завітали активні учасники екоруху - начальник управління освіти і культури Едіт Бабяк разом із депутатом міської ради Каталіною Дорчі та членом виконкому Віктором Бучинським. Виступаючі наголосили, що сміття, яке наразі полонить світ, несе екологічні та епідеміологічні небезпеки – забруднення довкілля шкідливими відходами; при горінні сміття у повітря потрапляють небезпечні для здоров’я хімічні речовини; органічні відходи сприяють розмноженню хвороботворних мікроорганізмів та паразитів, різноманітних гризунів, мух та інших комах, є кормом для диких та безпритульних тварин, кліщів. Усі вони є переносниками багатьох небезпечних інфекційних хвороб. Багато чого для уникнення цих небезпек можуть зробити і школярі.Тому такою важливою справою є на сьогодні є бажання і вміння сортувати відходи життєдільності людини.
Гімназії подарували QR стенд, який інформує про необхідність роздільного збору сміття, та пробні комплекти сміттєвих баків ( 4шт.) для сортування вторинної сировини. Інформаційні QR стенди для всіх міських шкіл були придбані зі сприяння КМКС, Каталіни Дорчі, МСС-Добша-Неймет Беати, ГО "Екологічний рух" Кольорові баки", Едіт Бабяк, Віктора Бучинського.

На зображенні може бути: 12 людей, люди стоять та у приміщенні

На зображенні може бути: 5 людей, люди стоять та у приміщенні