Міжнаро́дний день толера́нтності

16 лист. 2021
Міжнаро́дний день толера́нтності — свято, яке відзначається 16 листопада в усьому світі. Його запровадили у 1995 році за рішенням ЮНЕСКО. Саме цього дня ухвалили Декларацію принципів терпимості. У ній йдеться про рівність усіх людей, незалежно від їхнього віросповідання, етносу або кольору шкіри.

Ці принципи закріпили у Загальній декларації прав людини, що проголошує неприйняття усіх форм дискримінації, недопущення геноциду і покарання за нього.
Цей день - нагадування про те, що кожна людина є унікальною - з різноманіттям думок, вірувань, дій. І це є цінним даром, а не загрозою. Цей день - заклик із розумінням ставитись до інакшості оточуючих, бо це - невід’ємна складова сучасного життя та умова мирного співіснування різних людей в одному суспільстві.
Лейтмотивом тематичного уроку «Усі різні ‒ усі рівні», який відбувся в 4а класі під керівництвом Тімеї Шіпош, стали тези: кожен із школярів повинен прагнути до взаєморозуміння з іншими, поважати старших, вчителів, батьків, дружньо ставитися до однолітків. Діти стали учасниками ігрових ситуацій, де треба було використати вміння гідно виходити із неоднозначних шкільних ситуацій. Насамкінець четвертокласники практикувалися у вмінні говорити приємні слова.

Немає опису.