Батьківські збори

14 січ. 2022
Відбулися батьківські збори гімназистів молодшої ланки, на яких було розглянуто ряд питань.

Директор школи Аґнеса Кудрон повідомила про надходження навчальних посібників для 1-4 класів, придбаних за кошти закарпатського угорського педагогічного товариства, які учні отримають за списком. Наступне повідомлення стосувалося організації харчування та дотримання дітьми санітарно-гігієнічних вимог. Було надано консультацію вакцинованим батькам щодо використання Є-підтримки в програмі Дія. Також батьки отримали покрокове роз’яснення, як оформити документи для отримання статусу багатодітної сім’ї й відповідних соціальних пільг.  Насамкінець директор гімназії та медсестра відповіли на питання, які турбували батьків.