День угорської культури

24 січ. 2022
У гімназії відзначили День угорської культури. Учениці 6а класу розповіли, що 22 січня 1823 року Ференц Келчеї в селі Сатмарчеке переписав начисто рукопис угорського Гімну.

Свою роботу автор відправив із найближчого поштового відділення, яке знаходилося в місті Берегові. Про це нагадує пам’ятна дошка на стіні будівлі сучасної пошти. Педагог-організатор Ержіка Балог наголосила, що Гімн – один із найважливіших віршів угорців. Він зміцнює ідентичність, вказує місце угорців в історії, виховує пошану до угорської культури. Учасники заходу переглянули інформаційне відео й взяли участь у флешмобі. Усі разом виконали Гімн Угорщини. Молодші школярі долучилися до святкування своїми малюнками.

На зображенні може бути: 3 людини, дитина, люди стоять та у приміщенні

На зображенні може бути: 1 особа та стоїть

На зображенні може бути: 4 людини та у приміщенні

На зображенні може бути: 11 людей, люди сидять, люди стоять та у приміщенні