До Дня Захисника України

18 жовт. 2022
До Дня Захисника України пройшов відтермінований через воєнні умови виховний захід "Моя незламна Україна"

Через нещодавню повітряну тривогу на заході не так багато гімназистів - хтось не встиг дійти, когось вже забрали батьки - бо найдорожче наразі - це діти - наше майбутнє.

До гімназії завітали військовослужбовці - лейтенант Олег Киселейчук, молодший сержант Юрій Степанов, старший солдат Денигс Ґеляєв, представник БРВП -старший інспектор ювенальної превенції Олесандр Михайлов та представник відділу у справах дітей Світлана Ньорба.
Насамперед учасники зібрання вшанували хвилиною мовчання загиблих на війні наших земляків-берегівчан.

Присутні переглянули фотосюжет "14 жовтня в Україні", відеоряд про російсько-українську війни 2014-2022 років, послухали двомовні виступи гімназистів із інформацією про події восьмимісячного активного спротиву українців після віроломного нападу 24.02.

На прямому включенні через вайбер поспілкувалися із Андрієм Балогом, випускником школи 2008 року, який із березня 2022 року захищає Україну на Донецькому напрямку.

У своїх виступах директор Агнеса Кудрон, ст. інспектор Олександр Михайлов наголосили на необхідності підтримувати Українську Армію, яка веде кровопролитну боротьбу проти ворога, робити все можливе для допомоги військовим. Окремо підкреслили, що всі гімназисти мають дотримуватися правил безпеки під час повітряних тривог, щоб зберегти себе, - бо це зараз найголовніше, що вони можуть зробити для майбутнього нашої країни.

Насамкінець школярі заспівали "Червону калину" - пісню українського спротиву- і вручили військовим невеличкі обереги та подарували спільно виготовлений пам’ятний плакат.

Немає опису.