22 січня в Україні відзначають День Соборності

22 січ. 2024
22 січня в Україні відзначають День Соборності. Із цієї нагоди в гімназії проведено інтегрований урок-екскурс з історії, географії та української мови "Соборність України: минуле і сьогодоння" з метою формування в учнів соціокультурної компетенції.

Учні дізналися про історичні передумови об'єднання українських земель, пригадали свої географічні навички роботи з картою України, мали змогу вдосконалити вміння в читанні, письмі та перекладі з української на угорську і навпаки. І, звичайно, розвивали вміння грамотного говоріння.
Наголос на уроці робився на тому, що Україна - єдина і неподільна. Тому воїни, які захищають наші українські землі від ворогів, - це Герої, котрі дають дітям можливість гратися, учитися, жити. Вони заслуговують на щиру подяку і велику шану.
Сердечка вирізані й надписані містами України - це наше визнання їхнього безцінного внеску в соборність українських земель.

На зображенні може бути: 3 людини, люди навчаються та люди усміхаються

На зображенні може бути: 1 особа та навчається