У рамках Шевченківських днів

7 бер. 2024
У рамках Шевченківських днів класовод 4-го класу Дьєнді Гнатик провела урок української мови на тему "Дієслово". Прикметним стало те, що всі елементи уроку базувалися на біографії та творчості Тараса Шевченка. Діти були урочисто вдягнені, дошка святково оформлена.

На початку уроку педагог коротко розповіла про життя і творчість великого Кобзаря.
Потім познайомила учнів із визначенням дієслова.Відомості про дієслово закріплювалися розбором тексту уривку із поеми "Сон". Діти разом з учителем декламували "Летим. Дивлюся, аж світає...", вибирали дієслова із тексту, записували на дошці і в зошити, учителька звертала увагу на часову форму вибраних дієслів.
Навіть обов'язкова під час уроку фізкультхвилинка-руханка виконувалася в супроводі сучасної пісні на слова Т. Шевченка "Думи мої, думи...".
Тож неординарний урок добре запам'ятається учням. Вони закарбують загальні відомості про Тараса Шевченка. І знатимуть дієслова, використані поетом у вивченому уривку.

На зображенні може бути: 10 людей, люди навчаються та текст

На зображенні може бути: 6 людей, люди навчаються та текст