Весняна толока

22 бер. 2024
Сьогодні в гімназії пройшла весняна толока. До того ж у рамках Міжнародного тижня здоров’я підлітків працівники ювенальної превенціі та поліцейські офіцери громади Берегівського районного відділу поліції завітали до нашого навчального закладу. Тож після прибирання класних приміщень школярі стали учасниками цікавої зустрічі із поліцейськими на подвір’ї гімназії.

Дітям поліцейські підготували насичену програму: фізкультхвилинку разом з поліцейськими, висаджування квітів у патріотичних кольорах, лекцію про основи особистої гігієни, важливість здорового харчування та розповіли про шкідливі звички і їх вплив на здоров’я.
Прощаючись, правоохоронці порадили діткам частіше проводити дозвілля на свіжому повітрі, оскільки це позитивним чином позначиться на їх здоров’ї.

На зображенні може бути: 7 людей, люди навчаються, дитяча іграшка та стіл

На зображенні може бути: 4 людини та текст