Міжнародний день ромів

10 квіт. 2019
Як і щороку, у школі широко відзначено Міжнародний день ромів. На захід запрошено представників консульства Угорщини в Берегові, обласних благодійних організацій, які займаються ромськими питаннями, керівників ромських організацій, депутатів-ромів, працівників управління освіти. На офіційній частині найкращих школярів із кожного класу відзначено грамотами та подарунками. Урочистості продовжилися виступами танцювального колективу та літературно-музичною композицією, що підготували школярі під орудою заступника директора А.Медулич і вчителя К.Коркушко. Гості мали можливість відвідати навчальний процес, познайомитися із умовами перебування школярів у закладі, послухати млолодших школярів, що із задоволенням хором декламували вірші.