До Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

10 трав. 2019
Із нагоди Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75 - річчя визволення України від фашистських загарбників 8 травня у навчальному закладі пройшов виховний захід для старшокласників "Пам’ятаємо. Не забудемо...", підготовлений студентами коледжу при ЗУІ ім. Ференца Ракоці ІІ. Спільно з практикантами учні виготовили тематичну стіннівку. Для школярв проведено просвітницьку бесіду про події ІІ Світової війни, також вони переглянули відеопрезентаційні документальні матеріали про ті часи. На завершення директор школи Агнеса Кудрон підвела підсумки заходу й наголосила, що й зараз на Сході країни українські воїни захищають нашу землю від ворогів, як і в ті далекі часи, коли йшла боротьба за визволення України від чужеземних загарбників.