День української писемності і мови

9 лист. 2019
У школі широко відзначили День української писемності і мови - у всіх класах пройшли тематичні заходи: диктанти, мовні змагання, вікторини. Масовий захід організовано для старшокласників - із презентаційного блоку "Українська мова:минуле і сьогодення" учні довідалися про джерела української мови, шлях її тисячолітнього розвою, зачинателів та основоположників сучасної мови, поширення і вживання. Потім увазі школярів було запропоновано мультфільм "Котигорошко" українською мовою й розповісти зміст переглянутого. П’ятикласники взяли участь у конкурсі на кращого знавця української мови. Усі учасники змагань отримали призи. Колектив 5а класу показав флешмоб " Моє ім’я - Україна!", за що отримав щирі аплодисменти присутніх. На завершення директор школи Агнеса Кудрон підкреслила, наскільки важливим є знання державної мови для майбутнього кожного зокрема і наскільки актуальним є збереження своєї рідної мови.