Відомості про утворення Берегівської ЗОШ І-ІІ ступенів №7

Заклад освіти було створено в 1953-1954 р.р. Школа почала функціонувати на базі старих приміщень, які раніше служили  клубом для робітників. Сьогодні в цій будівлі навчаються учні старших класів. Другу частину будівлі в 1978 році розпорядженням райвідділу освіти /начальник Овсак В.В./ передано ДНЗ №17, який функціонує й сьогодні.

У 1961 році директор Павлик П.П. розпочав будівництво нового корпусу школи і підсобних приміщень /сараї, приміщення для колодязя та котельні/. У 1968 році будівництво було завершено, і, на прохання циганської громади, школа почала працювати  в паралельному режимі, тобто були угорські класи й класи, де навчалися циганські, або, як тепер їх називають, ромські діти. У 1978-1979 роках був останній випуск паралельних класів - угорського й ромського.

Із 1979 р. на прохання ромської громади з погодження районного і партійного керівництва школа стала функціонувати як школа для ромських дітей. Директор школи Делі Н.А. взяв ці розпорядження до неухильного виконання.

21.02.2021 заклад перейменовано в Берегівську гімназію "Опре Рома" ("Роми, вперед").