Гості з Ужгорода

27 лист. 2020
У школу завітали учасники загальнодержавної програми "Впевнено до благополуччя", у рамках якої з підтримки транскордонної реґіональної фундації «Карпатський Фонд» реалізується пілотний проект для малозабезпечених сімей «Рука допомоги». Директор Ужгородської гімназії №14, у якій навчаються ромські діти, Легеза О.І та керівник Центру для батьків-ромів Роман Стойка провели майстер-клас із виготовлення новорічних листівок. Усі матеріали для ручної роботи привезли гості – кольоровий папір, клей, новорічні картинки, ножиці, олівці. Спочатку було продемонстровано навчальний фільм, а потім школярі своїми руками виготовили святкові вироби. Робили це разом із батьками, запрошеними саме з цією метою. Результат спільної роботи порадував усіх. .