В очікуванні Різдва

9 груд. 2020
Цьогоріч започатковано добру давню традицію – відслідковування Різдвяного календаря, або Адвентистського календаря. Різдвя́ний календа́р — спеціальний календар лютеранської традиції, який показує час, що залишається до Різдва. Це своєрідний будиночок із віконцями, що відкриваються, у яких лежать записки із крилатими висловами, побажаннями. Перші згадки про Різдвяні календарі належать до першої половини XIX століття. А вже з початку XX століття мільйони дітей і дорослих по всій Європі незадовго до головного свята року щодня відкривають віконця улюбленого Різдвяного календаря. Із 1 грудня у навчальні дні учні окремого класу відкривають віконечко із тематичним реченням, що стає гаслом шкільного дня. Сьогодні це була фраза «Якщо ти не цінуєш себе, то хто ж цінуватиме тебе?». Цей вислів, записаний на дошці у кожному класі, обговорювався на уроках гуманітарного циклу. Учителі заохочували дітей належним чином оцінювати свої здібності, свої уміння і прагнення, переконували, що у кожного є певний дар, просто треба його цінувати й щодня застосовувати із користю для себе й інших.