Усеукраїнський тиждень права

9 груд. 2020
У рамках Усеукраїнського тижня права заплановано проведення класних виховних тематичних заходів інформаційного, освітнього та виховного характеру «В країну прав», «Сторінками Загальної декларації прав людини» «Знай та поважай свої права» Учитель правознавства Іштван Бедев провів показовий урок для учнів 6-7 класів «Що ми знаємо про свої права». Педагог розповів, що основні права дитини закріплені в таких міжнародно-правових документах, як Декларація правий дитини 1959 р. та Конвенції про права дитини 1989 р. Цими документами усім дітям гарантовано визнання їхніх прав як повноцінних членів суспільства. Головним меседжем є «Ми – діти світу. Хто б не був нашими батьками, де б ми не жили, у що б не вірили, ставтеся до нас як до рівних».