21 трав. 2021
Із 17 до 23 травня 2021 року за ініціативою ООН по всьому світу проходить шостий Глобальний тиждень безпеки дорожнього руху. Цього року його присвячено темі перевищення швидкості – одній із провідних причин дорожньо-транспортного травматизму. Основна мета тижня– запровадження обмеження швидкості до 30 км/год, щоб це було нормою для міст, селищ та сіл у всьому світі. Безпека міських вулиць – це і про безпечну швидкість, і про безпечну інфраструктуру, і про альтернативні види транспорту, і про безпечну поведінку учасників дорожнього руху тощо. Основною метою проведення тижня безпеки стало формування навичок безпечної поведінки на дорогах, адаптації дітей до транспортного середовища. Навчання правилам дорожнього руху - це життєва необхідність, тому різноманітні інструктажі з ПДР завжди актуальні. Цьогоріч організовано цілий ряд заходів: єдиний урок «Безпека на дорозі – безпека життя», ігрові заняття пізнавального циклу, розгляд ілюстрацій, виготовлення стилізованих світлофорів. Цікавими й результативними став тренінг із молодшими гімназистами спільно з представником Національної поліції щодо профілактики дорожньо-транспортних пригод. Опісля було здійснено навчальний похід вулицями міста, під час якого діти під керівництвом представника патрульної поліції мали нагоду спостерігати за рухом транспортних засобів та застосувати отримані знання зі правил дорожнього руху.