Всеукраїнська акція “16 днів проти насилля”

30 лист. 2022
Сьогодні у гімназії в рамках Всеукраїнської акції “16 днів проти насилля” було прведено зустріч із берегівськими поліцейськими.

Ювенальні поліцейські спільно з ПОГ Берегівського РВП та працівниками Берегівської окружної прокуратури на зустрічі з учнями роз’яснювали школярам, як саме можна протидіяти домашньому насильству і такому різновиду насильства, як булінг.
Також правоохоронці пояснили, як можна захистити себе у випадку, якщо хтось стане жертвою домашнього насильства, та куди потрібно звертатись за допомогою. Нагадали й про такий вид насильства, як “булінг”, та про те, яка буває відповідальність за різні прояви насильства. Зокрема, співробітники поліції попередили школярів, що за пропуски уроків без поважних причин, є відповідальність.
Наприкінці зустрічі співробітники поліції та прокуратури закликали дітей ніколи не замовчувати про будь-які випадки насильства, а негайно повідомляти про них до поліції за номером 102.

На зображенні може бути: 11 людей, люди стоять та у приміщенні

На зображенні може бути: 9 людей, люди стоять та у приміщенні