День Сент Мікулаша

5 груд. 2022
У ці непрості для нашої країни часи, коли майже щодня звучать сирени повітряних тривог, колектив гімназії намагається робити все для того, щоб діти відчували, що життя має й радісні звуки, і веселі кольори. Особливо, коли це довгоочікуваний день Сент Мікулаша.

Нинішнє свято було барвисте, веселе, незабутнє. Традиційні персонажі - Сент Мікулаш і діти у червоних шапочках - доповнилися ще казковим Гномом. Під його керівництвом малюки розказували вірші, співали пісні. Але у Гнома були й помічники - класоводи, які танцювали разом із дітворою. На все це дійство уважно дивився поважний Сент Міклош, який подякував за гарну поведінку, чудові виступи.
Усі радісні й щасливі розійшлися класами, де отримали заслужені святкові солодощі.

На зображенні може бути: 6 людей та люди стоять

На зображенні може бути: 9 людей, люди стоять та у приміщенні