День вшанування учасників ліквідації наслідків Чорнобильської аварії

14 груд. 2022
Сьогодні в Україні відзначають День вшанування учасників ліквідації наслідків Чорнобильської аварії. Із цієї нагоди для старшокласників проведено інформаційно-просвітницький тематичний захід.

14 грудня - це день нагадування про людей, які жертвуючи своїм здоров'ям і життям запобігли розповсюдженню радіоактивного зараження людей і територій, - наголосила у вступному слові педагог-організатор Маріанна Логойда.
Перегляд документального фільму про події 36-літньої давнини супроводжувався ремарками директора школи- учителя хімії Аґнеси Кудрон, яка у зрозумілій для школярів формі пояснювала, чому такою небезпечною для всього живого є радіація.
Присутні вшанували учасників ліквідації, учні запалили свічки пам'яті.

На зображенні може бути: 8 людей та у приміщенні

На зображенні може бути: 5 людей, дитина та у приміщенні

На зображенні може бути: 11 людей, дитина, люди сидять, люди стоять та у приміщенні