22 січня Україна відзначила День Соборності

23 січ. 2023
22 січня Україна відзначила День Соборності Із цієї нагоди в гімназії проведено тематичний захід "Україна - єдина! Разом до Перемоги!".

Школярі прослухали інформаційно-просвітницьку промову педагога-організатора Маріанни Логойди про події сторічної давнини, у якій педагог наголосила, що Україна єдина - від Карпат до Донбасу, від Полісся до Криму.

У своєму виступі директор Агнеса Кудрон підкреслила, що в соборній Україні проживають люди різних національностей, але для всіх вона є рідною землею. Тому сьогодні на фронті нашу соборність захищають не тільки українці, а й представники національних меншин - угорці, поляки, румуни, чехи, роми та інші.
Потім, зважаючи на нинішні обставини, школярі мали змогу, на жаль, тільки прослухати пісні Соборності і то завдяки мобільному інтернету.
А ще була географічна гра в пазли"Чи знаю я Україну". І флешмоб "Україна - це ми!" під супровід загальновідомої пісні.

На зображенні може бути: 10 людей, люди сидять та у приміщенні

На зображенні може бути: 3 людини, дитина та у приміщенні