18 груд. 2023

Третя свічка Адвента

Сьогодні дев'ятикласники запалили третю свічку Адвента і витягли девіз до дії "люби ближніх своїх і ця любов тобі повернеться сторицею".
18 груд. 2023

Олімпіада з трудового навчання

Вітаємо наших гімназисток Горват Тюнде та Дєтіну Віолету, які гідно виступили на міській олімпіаді з трудового навчання, здобувши ІІІ і ІV місця відповідно! МОЛОДЦІ!!!
15 груд. 2023

"Козацький гарт"

Сьогодні, 15 грудня, пройшла друга частина змагань "Козацький гарт" між збірними командами гімназій.
8 груд. 2023

До гімназії завітали працівники пожежної служби

Сьогодні до гімназії завітали працівники пожежної служби із преаентивною інформаційно-просвітницькою бесідою.
6 груд. 2023

Підсумки щорічної Всеукраїнській акції "16 днів проти насильства".

Сьогодні підведено підсумки щорічної Всеукраїнській акції "16 днів проти насильства".
6 груд. 2023

Сьогодні дев'ятикласники запалили другу свічку Адвента

Сьогодні дев'ятикласники запалили другу свічку Адвента і зачитали чергову мотивацію до дії - роби все, щоб тебе шанували, любили, цінували.

До діток прийшов Св. Миколай - Сент Мікулаш

Сонячним і радісним видався сьогоднішній день - до діток прийшов Св. Миколай - Сент Мікулаш зі святковими побажаннями і подарунками.
4 груд. 2023

Настав час Адвенту

Настав час Адвенту - радісного очікування Різдва, підготовки до нього, переосмислення своїх вчинків, очищення помислів.
1 груд. 2023

З грудня відзначають Міжнародний день інвалідів.

3 грудня відзначають Міжнародний день інвалідів.
1 груд. 2023

Готуємося до приходу Сент Мікулаша