30 вер. 2023

День пам'яті жертв Бабиного Яру

У День пам'яті жертв Бабиного Яру вшановують 100 тисяч невинно загиблих в Києві протягом осені 1941 року.
30 вер. 2023

До Дня Учителя

Не дивлячись ні на що, сьогодні у гімназії було радісно і весело - учні вітали своїх наставників піснями, танцями, щирими вітаннями і невеличкими подарунками.
13 вер. 2023

Сьогодні в гімназії був день TV

Сьогодні в гімназії був день TV - до нас завітали представники регіонального відділення національного мовлення Суспільного телебачення з метою показати, як живе ромська школа.
11 вер. 2023

Інструктаж із правил безпеки життєдіяльності

Традиційно на початку навчального року проходить інструктаж із правил безпеки життєдіяльності.
9 вер. 2023

Представники гімназії взяли участь у щорічному Богослужінні

1 вер. 2023

Перше вересня

Перше вересня - виступи, театралізована сценка від Aндреї Берецкі, подарунки. І звичайно - перший дзвоник у перший день навчання.
1 вер. 2023

Новий навчальний рік

Перший першовересневий урок на тему "Ти як? Повертаємося до школи!"
30 серп. 2023

Нарада працівників освіти

Ось і розпочинається новий навчальний рік. Представники педагогічного колективу гімназії на чолі з директором Аґнесою Кудрон взяли участь у щорічній серпневій нараді працівників освіти, де було підведено підсумки минулого навчального року і намічено завдання на наступний.
24 серп. 2023

Літній табір "Без кордонів"

З ініціативи Закарпатської угорської асоціації вчителів у гімназії діє літній табір "Без кордонів". Сьогодні 30 учнів мали змогу відвідати Мукачівський замок, дізнатися про його історію, побачити гарні краєвиди, відпочити на природі.
22 серп. 2023

Благодійсність

Колектив гімназії долучився до благодійності - задонатив кошти на підтримку ЗСУ під час проведення виставки-продажу виробів майстринь з числа педагогічних працівників.