Бесіда про булінг

4 бер. 2024
Булінг, на жаль, достатньо поширене серед підлітків явище. Тому відділ ювенальної превенції систематично проводить профілактичні бесіди з дітьми. Сьогодні поліцейські знов завітали до гімназії, щоб побесідувати із учнями про булінг і як з ним боротися.

Старший інспектор ювенальної превенції Олександр Михайлов нагадав, які прояви булінгу є в шкільних колективах, в сім'ях, на вулиці - цькування, приниження, насміхання, залякування, аж до штурхання й рукоприкладства. Начальник сектору дотримання прав людини майор поліції Ніна Німец-Бундович розповіла про впровадження пілотного проекту системи "Custody Records" в Берегівському РВП. Учні переглянули відематеріал про роботу проекту.
До бесіди долучилися директор Агнеса Кудрон та педагог-організатор Маріанна Логойда.
Учням роздали проспекти з роз'ясненням, що таке булінг і як на нього реагувати.

На зображенні може бути: 10 людей та люди навчаються

На зображенні може бути: 7 людей та люди навчаються