27 бер. 2024

Гроші на ЗСУ

Не дивлячись на канікули, школярі радо допомогали працівникам гімназії вантажити вторинну сировину, зібрану учнівським колективом. Отримані кошти будуть перераховані на потреби ЗСУ.
22 бер. 2024

Весняна толока

Сьогодні в гімназії пройшла весняна толока. До того ж у рамках Міжнародного тижня здоров’я підлітків працівники ювенальної превенціі та поліцейські офіцери громади Берегівського районного відділу поліції завітали до нашого навчального закладу. Тож після прибирання класних приміщень школярі стали учасниками цікавої зустрічі із поліцейськими на подвір’ї гімназії.
20 бер. 2024

Екоекскурсія

Сьогодні гімназисти здійснили екоекскурсію на територію волонтерського центру. Спостерігали за птахами, що прилетіли із вирію, контактували з мешканцями зоокуточка, годували лелек, слухали інформацію про рідкісну совку, яка мешкає в Берегові, та навіть могли доторкнутися до живої сови, яка наразі перебуває в центрі на реабілітації.
15 бер. 2024

15 березня - річниця Угорської революції 1848 року

15 березня - річниця Угорської революції 1848 року. Із цієї нагоди в гімназії відбувся урочистий захід. Учителі угорської мови Катерина Коркушко, Ержіка Балог та класовод Дьєнді Гнатик разом із учнями підготували літературно-музичну композицію про ті далекі події. Учні розповідали про героїв революції, декламували вірші, співали пісні.
8 бер. 2024

До 210 річниці з дня народження Тараса Шевченка

До 210 річниці з дня народження Тараса Шевченка у гімназії пройшов урочистий захід із переглядом аніме про життя Кобзаря, читанням його творів, співом пісень на слова Кобзаря.
7 бер. 2024

У рамках Шевченківських днів

У рамках Шевченківських днів класовод 4-го класу Дьєнді Гнатик провела урок української мови на тему "Дієслово". Прикметним стало те, що всі елементи уроку базувалися на біографії та творчості Тараса Шевченка. Діти були урочисто вдягнені, дошка святково оформлена.
5 бер. 2024

Міський конкурс декламаторів

Учні гімназії гідно виступили на міському конкурсі декламаторів творів Тараса Шевченка - зайняли ІІІ-і місця. Це учень 9-го класу Саймон Беркі та учениця 4-го класу Аніта Кіш. Вітаємо наших призерів! Так тримати!!!
4 бер. 2024

Бесіда про булінг

Булінг, на жаль, достатньо поширене серед підлітків явище. Тому відділ ювенальної превенції систематично проводить профілактичні бесіди з дітьми. Сьогодні поліцейські знов завітали до гімназії, щоб побесідувати із учнями про булінг і як з ним боротися.
3 бер. 2024

Щорічні Шевченківські дні

9 березня виповниться 210 років з дня народження Тараса Шевченка - українського Пророка.
25 лют. 2024

Прапор від військових

Берегівська гімназія "Опре Рома" отримала в подарунок прапор, підписаний українськими військовими - учасниками українсько- російської війни.