Накази

Берегівська ЗОШ І-ІІ ст. №7

з угорською мовою навчання

НАКАЗ

від 01 березня 2021 р.                                                                           № 5-к

Про перейменування закладу

НАКАЗУЮ:

1.Змінити назву закладу «Берегівська загальноосвітня школу І-II ступенів №7 з угорською мовою навчання Берегівської міської ради Закарпатської області» (ЄДРПОУ 26327431) на «Берегівська гімназія «Опре Рома» Берегівської міської ради Закарпатської області» (скорочена назва закладу української мовою: БГОР).

2. У зв'язку із зміною назви навчального закладу здійснити такі заходи:

2.1. Головному бухгалтеру Молнар С. В. оформити необхідні реєстрацiйнi документи в Головному управлінні Державної казначейської служби України в Закарпатській області та Головному управлінні статистики в Закарпатській області.

2.2. Заступнику директора з освітнього процесу Медулич А. І.:

- довести до відома усіх учасників освітнього процесу про зміну назви закладу освіти;

- здійснити заміну старих печаток, штампа, вивісок закладу освіти на нові;

- провести всі необхідні заходи щодо державної реєстрації змін у назві закладу освіти у відповідних державних органах;

- внести зміни в підписанні учнівських зошитів згідно з дотриманням єдиного орфографічного режиму.

2.3. Секретарю закладу Кудрон А. М.:

- внести записи до трудових книжок працівників закладу освіти про зміну назви  закладу освіти  відповідно до Інструкції про ведення трудових книжок;

- внести змiни стосовно перейменування навчального закладу до ІСУО.

2.4. Адміністрації закладу внести зміни в облікові документи у зв'язку з перейменуванням закладу.

2.5. Відповідальній за роботу сайту  Чирибан С. А. розмістити наказ на сайті закладу освіти.

3. Контроль за виконанням  наказу залишаю за собою.

В.о. директора                                                                         А. Медулич