Виховна робота

Важливою складовою освіти ромів є виховна робота, оскільки, як і освіта в цілому, виховання дає можливість ромам інтеґровуватися в українське суспільство. Сьогодні це питання стоїть на порядку денному, як одне із найважливіших, бо несприйняття громадян ромської меншини в нашому суспільстві доволі велике. На ситуацію впливають як фактори з боку більшості громадян, так і з боку самих ромен.

Ромські діти відрізняються від інших однолітків своїм світосприйняттям та умовами, у яких проживають. Тому виховна робота з ними вимагає нових підходів і креативних практик. Такі напрямки намагається втілювати у своїй роботі педагогічний колектив школи. Для цього здійснюються заходи з вивчення особливостей культури й ментальності цього народу з метою подальшого використання у виховній роботі.