Незабаром - випускні іспити

Як і щороку, вже розпочалися індивідуальні заняття із учнями, що бажають удосконалювати свої знання з української та угорської мов. Цьогоріч до занять долучилися й восьмикласники.

Підготовка до Дня ромів

Школярі разом із наставниками активно готуються до найголовнішого свята - Міжнародного дня ромів. Прикрашають класи, оформляють виставки, готують художні виступи. Цьогоріч святкові заходи проходитимуть 10 квітня.

Весняне прибирання

Суботній день прибирання вдався гарним і результативним - усе впорядковано, кожна річ знайшла своє місце, а непотріб буде здано на пункти прийому вторсировини.
28 бер. 2019

Фокус-група

На базі закладу проведено соціологічне дослідження - групове інтерв'ю, організоване у вигляді розмови кількох респондентів. Організовано дослідження Берегівським міськрайонним центром зайнятості з метою вивчення потреб у подальшому навчанні та працевлаштуванні ромів. До соцопитування були залучені, зокрема, й старшокласники. Сподіваємося, що такі акції сприятимуть ширшій інтеграції ромської молоді в українське суспільство.
26 бер. 2019

Весняна толока

Весна потроху розповсюджує свою владу на землю, прикрашаючи її барвами радості. Допомогли їй в цьому школярі - кожен клас отримав клумбочку, яку прикрасив весняними квітами. Від цього двір шкільний повеселішав, сонечко засвітило яскравіше, усмішки стали безпосередніми.
19 бер. 2019

Зустріч із молодою письменницею

Шрек Тімея, колишня вчителька ЗОШ №7, - молода, але вже відома у колі угоромовних авторів Закарпаття й Угорщини, письменниця була запрошена учителем угорською мови і літератури Е.Ловгою й зустрілася із старшокласниками, яким представила свою нову книгу. У довільному перекладі назва книги - "Пустка". У виданні зібрані сюжетні новелки про жителів та життя нашого Берегова. Із сумом авторка зазначає, що місто поволі покидають його мешканці, перебираючися в більш заможну Європу - Угорщину, Чехію, Словаччину, Німеччину...Примітно, що всі персонажі новелок взяті з нашого сьогодення.
14 бер. 2019

До річниці Угорської революції 1848-1849 років

Загальношкільною лінійкою відзначено річницю Угорської революції 1848-1849 років. Урочистий захід підготувли вчителі угорської мови та літератури Е.Ловга та К. Коркушко. Учні 5-6 класів декламували вірші Ш.Петефі та Б. Ієйша, виконували пісні про революційні події.
14 бер. 2019

80 років Карпатській Україні

80 років Карпатській Україні. Цікавим й історично обгрунтованим відео-уроком учитель історії Ш.Ковач представив для учнів 8-9 класів інформацію про часи Карпатської України. Викладені угорською мовою документальні факти підтверджувалися відеорядом та фільмом українською мовою, знятим 80 років тому.