17 трав. 2023

Тиждень безпеки дорожнього руху

Сьогодні до гімназії завітали часті гості - старший інспектор з ювенальної превенціі Олександр Михайлов та поліцейський офіцер громади Василь Самкін.
17 трав. 2023

Тиждень безпеки дорожнього руху

У рамках Тижня безпеки дорожнього руху у гімназії пройшов єдиний урок "Безпечна дорога додому".
12 трав. 2023

Допомога від Ольги Береґсазі

Наша землячка, а тепер мешканка Будапешта, акторка і співачка Ольга Береґсазі із 2003 року щорічно дає благодійні концерти до Різдва, а вирученими коштами допомагає 100-а закарпатським сім'ям та успішним дітям.
11 трав. 2023

Волонтерська акція

Сьогоднішній день для старших гімназистів видався насиченим - окрім навчального процесу, вони стали учасниками волонтерської акції з допомоги волентерському центру ГО"Кожен може допомогти" - допомогли в роботі з благоустрою.
9 трав. 2023

День Європи

Цього року Україна вперше відзначає День Європи разом із усіма європейськими країнами - 9 травня.
8 трав. 2023

8 травня в Україні та світі - День пам'яті та примирення

8 травня в Україні та світі - День пам'яті та примирення - важлива дата, яка була створена для вшанування всіх тих, хто загинув під час Другої світової війни та на знак примирення між країнами-учасниками війни.
5 трав. 2023

День Матері

Сьогодні в гімназії, напередодні Дня Матері, відбулося свято. До нього школярі готувалися ретельно і потішили своїх матусь піснями, віршами, танцями.
29 квіт. 2023

Загальноміська акція

29 квітня пройшла масштабна загальноміська акція з прибирання Затишнянських пагорбів.
26 квіт. 2023

Пам’яті жертв Чорнобильської аварії

Щороку 26 квітня Україна згадує трагічний день у її новітній історії - масштабну аварію на Чорнобильської атомній електростанції.
23 квіт. 2023

Участь у благодійній акції

Гімназисти разом із наставниками відвідали дистанційний відкритий фестиваль-конкурс дитячого та юнацького театрального мистецтва «Юні зірки Мельпомени», який проходив у міському Центрі культури та дозвілля.