20 квіт. 2023

Семінар "Навчання дітей з особливими потребами в умовах інклюзивного навчання: від теорії до практики"

Сьогодні в гімназії відбувся семінар "Навчання дітей з особливими потребами в умовах інклюзивного навчання: від теорії до практики"
11 квіт. 2023

Літературне свято

11 квітня, в день народження угорського поета Аттіли Йожефа, гімназисти разом із директором Аґнесою Кудрон взяли участь у літературному святі, організованому Закарпатським угорським інститутом ім.Ф.Ракоці ІІ.
10 квіт. 2023

Акція "Паска для воїна"

Із щирою шаною і вдячністю педагогічний колектив гімназії долучився до акції "Паска для воїна".
7 квіт. 2023

Готуємося до Великодня

Не дивлячися на те, що йде російсько-українська війна і росія ні на мить не припиняє обстріли наших територій, гімназія, як і вся Україна, готується до світлого весняного свята - свята відродження і хвали усьому живому - до Великодня!
30 бер. 2023

До гімназії завітав Ендре Сліпскі

До гімназії завітав Ендре Сліпскі, угорський дипломат, ексконсул Угорщини в Україні
22 бер. 2023

Візит представників Уповноваженого ВР України з прав людини

Візит представників Секретаріату Уповноваженого ВР України з прав людини
16 бер. 2023

Вшанування річниці Карпатської України

На вшанування річниці Карпатської України в гімназії пройшов інтегрований урок "Карпатська Україна в історії та літературі".
15 бер. 2023

15 березня угорський народ відзначає річницю революції 1848-1849.

13 бер. 2023

10 березня в Україні відзначають День Гімну.

9 бер. 2023

9 березня Україна відзначає 209 день народження великого українського поета - Тараса Шевченка.