21 лип. 2023

Співпраця

Сьогодні гімназію відвідали представники Міжнародного фонду охорони здоров'я та навколишнього середовища "Регіон Карпат" з метою надання допомоги у покращенні матеріального стану закладу - проведення ремонтних робіт.
4 лип. 2023

Приємні відвідини

Приємні відвідини... До гімназії завітали наші колеги зі Сумщини - директор та заступник директора Роменського ліцею ім. Героя України Тетяни Маркус.
2 черв. 2023

Свято Останнього дзвоника

Дякуємо ЗСУ,що сьогодні Свято останнього дзвоника пройшло безперешкодно!
31 трав. 2023

Екскурсія в Дінопарк

Із сумної звістки розпочався Всесвітній день захисту дітей - у Києві від уламку московської ракети загинула дитина. Та не дивлячися на щоденні невтішні новини - життя продовжується: діти ростуть, навчаються, відпочивають, радіють.
25 трав. 2023

Лекція для педагогів від Іштвана Бардоша

Цікавою й повчальною була лекція для педагогів від Іштвана Бардоша "Професійне вигорання: як уберегти себе".
25 трав. 2023

Сьогодні до нас завітав Андрій Балог!

Сьогодні до нас завітав Андрій Балог - випускник нашої школи, а нині воїн ЗСУ, який приїхав на коротку відпустку після поранення і знову від'їжджає у зону бойових дій.
20 трав. 2023

День спортивних змагань

Сьогодні в гімназії пройшов довгоочікуваний день спортивних змагань - учитель фізкультури Володимир Петрушко разом із представниками поліції провели турнір між чотирма учнівськими командами.
19 трав. 2023

Конкурс малюнка "Безпечне дитинство з поліцейським офіцером громади"

У рамках Тижня з безпеки дорожнього руху під час воєнного стану гімназисти взяли участь у конкурсі малюнку " Безпечне дитинство з поліцейським офіцером громади"
18 трав. 2023

Волонтерство

Сьогодні колектив гімназії виконав волонтерську місію, а саме - відвідав із виступом свято до Дня Вишиванки, що проходило в волонтерському центрі ГО "Кожен може допомогти".
18 трав. 2023

Яскраво й небуденно пройшов День Вишиванки у гімназії!