30 лист. 2023

Участь в екозаході

Гімназисти взяли участь в екозаході, на якому були присутні наші німецькі друзі - учасники міжнародної акції зі збереження рідкісних видів фауни Карпатського реґіону.
23 лист. 2023

"Стартапівська школа" від ЮНІСЕФ

Сьогодні гімназисти стали учасниками просвітницько-інформаційної акції для старшокласників "Стартапівська школа", що проходила в ліцеї ім. Г.Бетлена.
21 лист. 2023

День Гідності і Свободи

Гімназисти відвідали Стіну Небесної Сотні, що є частиною Меморіалу загиблих за Незалежність України в російсько-українській війні.
21 лист. 2023

Інформаційно-просвітницький захід "Геноцид ромів у Другій світовій війні"

16 лист. 2023

Вступ до закладів освіти Міністерства внутрішніх справ України

У рамках Тижня безпеки дорожнього руху пройшов настановчий захід з пропагування серед підлітків вступу до закладів освіти Міністерства внутрішніх справ України.
16 лист. 2023

Тиждень безпеки дорожнього руху

Із 13 по 19 листопада триває Тиждень безпеки дорожнього руху, що має на меті створити безпечні умови для всіх учасників руху.
15 лист. 2023

Свято до Дня Св.Мартина

Сьогодні в гімназії відбулося традиційне свято до Дня Св.Мартина - покровителя бідних і знедолених, що зазвичай відзначається після закінчення осінніх польових робіт.
13 лист. 2023

День угорської мови

Сьогодні День угорської мови. В Угорщині це свято відзначають із 2011 року. Дату вибрано не випадково: 13 листопада 1844 року прийнято Закон про угорську мову.
10 лист. 2023

Педагогічна практика в гімназії

Щороку педагогічну практику в гімназії проходять студенти коледжу при Закарпатському педагогічному інститутові ім. Ф.Ракоці ІІ.
7 лист. 2023

Закарпаття перебуває у триденний жалобі за загиблими Воїнами 128 бригади.

Закарпаття перебуває у триденний жалобі за загиблими Воїнами 128 бригади. У гімназії пройшов захід зі вшанування Героїв та загиблого випускника школи Степана Ракоші.