6 лист. 2023

Колектив гімназії вшанував Степана Ракоші

Сьогодні колектив гімназії вшанував загиблого на російсько-українській війні, випускника 1996 року, Степана Ракоші участю у чині поховання Воїна.
27 жовт. 2023

Свято осені

В останній передканікулярний день у гімназії відбулося традиційне свято осені. Було створено осінню композицію, підготовлено звичаєві пісні і танці, пов'язані зі збором винограду, а також дитячі ігрові сценки.
26 жовт. 2023

День української писемності та мови

Цьогоріч День української писемності та мови відзначається 27 жовтня. Із цієї нагоди у гімназії пройшло ряд заходів.
23 жовт. 2023

Річниця Угорської революції 1956 року

Сьогодні в гімназії пройшов захід з нагоди річниці Угорської революції 1956 року. Старші школярі разом із наставниками підготували літературно-музичну композицію - розповідали вірші, співали пісні.
16 жовт. 2023

15 жовтня відзначають Всесвітній день миття рук.

15 жовтня відзначають Всесвітній день миття рук. Подія була започатковано в 2008 року з ініціативи Всесвітньої організації здоров'я та ЮНІСЕФ.Мета події - привернути увагу дітей та дорослих планети до необхідності дотримуватися правил особистої гігієни та мити руки з милом. Із цієї нагоди сьогодні в гімназії пройшов інформаційно-просвітницький захід для молодших і старших школярів "Чисті руки".
6 жовт. 2023

6 жовтня 1849 року

6 жовтня 1849 року в Арадеї після придушення російськими й австрійським військами угорської революції було страчено 13 угорських генералів, які очолювали боротьбу угорського народу за незалежність проти Австрійської імперії.
5 жовт. 2023

"Козацькі забави"

Веселі "Козацькі забави" стали завершенням ушанування захисників України.
5 жовт. 2023

"14 жовтня в Україні"

Сьогодні до Дня Захисників і Захисниць України в гімназії пройшов просвітницько-інформаційний виховний захід "14 жовтня в Україні"
4 жовт. 2023

Зустріч із берегівським літератором Володимиром Федишиним

У рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек "Вірю в майбутнє твоє, Україно!" в гімназії відбулася зустріч із берегівським літератором Володимиром Федишиним.
1 жовт. 2023

1 жовтня

Сьогодні, 1 жовтня, у День Захисників та Захисниць України, у день Святої Покрови та день заснування Українського козацтва, у Берегові відбулася визначна подія - відкриття Меморіалу загиблим берегівчанам у російсько-українській війні та Стіни вшанування Небесної Сотні.