21 лют. 2024

Міжнародний день рідної мови

21 лютого відзначають Міжнародний день рідної мови. Із цієї нагоди в гімназії пройшов виховний захід з презентацією історії заснування свята та мовним змаганням на трьох мовах - угорській, українській та англійській.
20 лют. 2024

Вшанування Небесної Сотні

20 лютого в Україні вшановують Небесну Сотню - українців, які загинули під час Революції Гідності. Саме тоді було покладено початок мартирологу українських мучеників, які поклали свої життя за незалежну Україну у новітній час.
6 лют. 2024

"Разом до кращого інтернету"

6 лютого з нагоди Міжнародного дня безпечного інтернету з гімназистами проведено відеоурок під гаслом "Разом до кращого інтернету"
1 лют. 2024

Форшонг

Сьогодні гімназисти веселими піснями та запальними танцями закликали весну - саме такий зміст традиційного костюмованого свята Форшонґ.
22 січ. 2024

День угорської культури

День угорської культури в гімназії відзначили інтегрованим уроком - майстер-класом з угорської мови та літератури "Ференц Кельчеї.Гімн", проведений учителькою Тімеєю Шрек.
22 січ. 2024

22 січня в Україні відзначають День Соборності

22 січня в Україні відзначають День Соборності. Із цієї нагоди в гімназії проведено інтегрований урок-екскурс з історії, географії та української мови "Соборність України: минуле і сьогодоння" з метою формування в учнів соціокультурної компетенції.
16 січ. 2024

Облаштування гуманітарного хабу - інтеграційного центру

Продовжується облаштування гуманітарного хабу - інтеграційного центру від Міжнародного фонду з охорони здоров'я і навколишнього середовища NEEKA.
12 січ. 2024

Cпівпраця з NEEKA

Сьогодні до гімназії вчергове завітали представники Міжнародного фонду охорони здоров'я та навколишнього середовища NEEKA.
20 груд. 2023

Відзначення Різдва-Корочуна.❄️

Сьогодні в гімназії відбулося яскраве, насичене, емоційне дійство - відзначення Різдва-Корочуна.❄️
18 груд. 2023

Гімназисти готуються до зустрічі чудового зимового свята - Різдва - Корочуна.

Гімназисти готуються до зустрічі чудового зимового свята - Різдва - Корочуна.Малюють, вирізають, клеять, розмальовують яскраві різнокольорові листівки.